.
.
.
Pokemon 21.Filme Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı - Pokémon Master Forumları

Pokemon 21.Filme Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Siteye eklenen tüm haberler burada.
Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Pokemon 21.Filme Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mesajgönderen Diva » Pzt Ara 11, 2017 1:24 pm

Pokemon film serisinin 20.filmi ülkemizdeki Pokemon severler tarafından henüz izlenmiş olsa da Japonya'da 21.filmin hazırlıkları çoktan başlamış görünüyor. Bugün yayınlanan kısa tanıtım videosunda 21.filmden ilk görüntüleri gördük. Daha önce bu tarz tanıtım videolarında efsane pokemonların görünmesine alışmıştık ama bu kez görselde herhangi bir efsane pokemon görünmüyor. Bizi bu videoda en çok şaşırtan ise Ash'in yeni görünümü oldu. Farklı bir çizim tekniği ile karşımıza çıkan Ash, herkesin kafasında soru işaretleri bıraktı. İşin daha da ilginç yanı, Ash'in şapkasının 20.filmdeki şapka oluşu... Acaba artık film serisi o evrenden mi devam edecek dedirtti bizlere. Videoda Ash'in dışında yeni bir kız karakter görüyoruz. Çizim olarak başarılı görünen bu karakter bakalım filmde nasıl bir role sahip olacak.

Yönetmeni ve yapım stüdyosu değişen 21.filmde bizleri ne sürprizler bekliyor, heyecanla beklemedeyiz. Film 13 Temmuz 2018'de Japonya'da vizyonda olacak.

Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

PokemonMasterAsh
Aday Eğitmen
Aday Eğitmen
İletişim:

Re: Pokemon 21.Filme Ait İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mesajgönderen PokemonMasterAsh » Pzt Ara 11, 2017 8:11 pm

Abi bu dikkatsizliği senden beklemezdim ama zaten videonu izledim tahmin etmişsin 2. filme benzeme teorin tamamen doğru (bence) çok iyi bir tahmin yapmışsın nasıl biliyorum dersen lugia nın gölgesi var denizde fark edersen :D

Tebrik ederim.Umarım sinema evreni yaparlar ve ash düzgünce ilerler anime sun and moon dan sonra düzelemez bi hikaye çizgisine oturtulması çok zor zaten saçmada sun and moon hele lycanroc kirli olunca ash e saldıracak kadar sinirlenmesi felan çok saçma ash in güçlenmesini istemiyor japonlar ( ki animedeki tek güzel şey olabilirdi ) muhtemelen solgaleo olucak nebby ve ash den ayrılıcak :D

2.Filme benzemeyebilir bu arada ama bence benziyicek

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Pzt Ara 11, 2017 10:29 pm

Evet, o gölge olayını ben de yorumlardan sonra fark ettim. Yine de tutturmuşum :)
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

PokemonMasterAsh
Aday Eğitmen
Aday Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen PokemonMasterAsh » Sal Ara 12, 2017 6:41 pm

O baştaki sahnede denizden yukarıya tam bir kyogre gibi atlıyor o güzel olmamış bence :D

orda uçarken dönüyor gibi olmuş uçuyor gibi değil.

“Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir