.
.
.
7.Nesil Söylentiler Bölümü - Sayfa 2 - Pokémon Master Forumları

7.Nesil Söylentiler Bölümü

Pokemon'un 7.nesli ile ilgili tüm bilgileri ve paylaşımları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
İletişim:

Re: 7.Nesil Söylentiler Bölümü

Mesajgönderen GekkougaTR » Pzr Tem 10, 2016 9:38 pm

Pokemon Trainer yazdı:İnsanların düşünceleri değişebiliyor mesela Delphox bence çok güzel bir Pokemon :D :D

E yani :D sence güzeldir bence çöptür. Zaten Delphoxı seven Popplionun son evrimini her türlü sever.
Fikirlere kurşun işlemez :P
-V For Vendetta

Birde bu neslin Greninjası Rowlet olacağa benziyor. Rowleti seçerim bu gidişle starter olarak Litten güreşçi olacakmış ya vazgeçtim vazgeçecem :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Wobbuffetçi
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Wobbuffetçi » Pzr Tem 10, 2016 9:45 pm

GekkougaTR yazdı:
Wobbuffetçi yazdı:Popplionun son evrimi çok güzel olucak bence çöp gibi sözleri bi kenara bırakın :D

Fennekinede öyle diyorlardı :P
Sonuç=Çöp
Resim
Bunuda hatırlatmadan geçemeyeceğim :)
Resim

Bari Popplioyu deniz kızı yapacaklarsa %100 kız olsun.Deniz kızını oğlum diye çağırmak dişi bir Mr. Mime olması kadar kötü bir şey çünkü.

Çöp gibi lafları etmenin anlamı ne? Kırıcı olmayın sevmiyorsanız düzgünce belirtin.. Fennekin sevilen bir pokemondu en başında ama sevilmeyen bir pokemona dönüştü.. Benim dediğim olay ise sevilmeyen bir pokemonun sevilen bir pokemona dönüşeceği.. Eminim ki zamanında Froakie içinde aynı şeyleri demişsinizdir..
Resim

Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen GekkougaTR » Pzr Tem 10, 2016 9:52 pm

Wobbuffetçi yazdı:
GekkougaTR yazdı:
Wobbuffetçi yazdı:Popplionun son evrimi çok güzel olucak bence çöp gibi sözleri bi kenara bırakın :D

Fennekinede öyle diyorlardı :P
Sonuç=Çöp
Resim
Bunuda hatırlatmadan geçemeyeceğim :)
Resim

Bari Popplioyu deniz kızı yapacaklarsa %100 kız olsun.Deniz kızını oğlum diye çağırmak dişi bir Mr. Mime olması kadar kötü bir şey çünkü.

Çöp gibi lafları etmenin anlamı ne? Kırıcı olmayın sevmiyorsanız düzgünce belirtin.. Fennekin sevilen bir pokemondu en başında ama sevilmeyen bir pokemona dönüştü.. Benim dediğim olay ise sevilmeyen bir pokemonun sevilen bir pokemona dönüşeceği.. Eminim ki zamanında Froakie içinde aynı şeyleri demişsinizdir..

6.Nesilde Pokemonla ilgilenmiyordum :P Froakieyi görsemde severdim ben(Hiçbirini sevmezdim büyük ihtimal de aralarından en iyisi Froakie derdim veya Chespin) :D çünkü aralarında en karizması Froakieydi ve en eli yüzü düzgün olanıda Chespindi Fennekin dişiye benziyordu ve %87 erkek olunca rezillik olacaktı oldu da.Aynı mesele bunun içinde geçerli Popplionun son evrimi deniz aslanı olursa eyvallah. Ama deniz kızı olursa açık açık bir tane daha Delphox vakası Chikorita vakası olur.
Resim

Kullanıcı avatarı
Wobbuffetçi
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Wobbuffetçi » Pzr Tem 10, 2016 9:56 pm

Popplio hakkında şu kesin konuşmaları bırakın bence ne olucağı belli değil..
Resim

Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen GekkougaTR » Pzr Tem 10, 2016 10:05 pm

Diyorum ya deniz kızı olur ve erkek olma ihtimali yüksek olursa Delphox gibi bir vaka çıkacak diye.Hatta ondanda beter olur.Dişi bir Mr.Mime çıkması gibi bir şey.
Resim

Kullanıcı avatarı
Wobbuffetçi
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Wobbuffetçi » Pzr Tem 10, 2016 10:28 pm

Bence popplio hakkında tahminde bulunmak zor çünkü zamanında froakieyide dev iğrenç kurbağa olur filan diyorlardı ama alakasız bir şekilde şekilli birşeye dönüştü..
Resim

Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen GekkougaTR » Pzr Tem 10, 2016 10:31 pm

Diva yazdı:* Başlangıç pokemonlarının son halleri bir Okçu, bir Güreşçi ve Bir Denizkızı olacak.

...
Resim

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Pzt Tem 11, 2016 12:34 am

Delphox'a laf yok, neresi çöp be. 6.nesilde 3. evrimlerin üçü de çok başarılıydı. Delphox'un sopası ve sopasındaki alevle saldırması, Psişik türe sahip olması süperdi. 6.nesil başlangıç pokemonları uzun süreden sonra en başarılı başlangıç pokemonları bence.
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
Wobbuffetçi
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Wobbuffetçi » Pzt Tem 11, 2016 12:44 am

GekkougaTR yazdı:
Diva yazdı:* Başlangıç pokemonlarının son halleri bir Okçu, bir Güreşçi ve Bir Denizkızı olacak.

...

Bunun söylenti olduğunu biliyorsun değil mi? :D
Resim

Kullanıcı avatarı
GekkougaTR
Rozet Sahibi 3.Rozet
Rozet Sahibi 3.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen GekkougaTR » Pzt Tem 11, 2016 2:03 am

Diva yazdı:Delphox'a laf yok, neresi çöp be. 6.nesilde 3. evrimlerin üçü de çok başarılıydı. Delphox'un sopası ve sopasındaki alevle saldırması, Psişik türe sahip olması süperdi. 6.nesil başlangıç pokemonları uzun süreden sonra en başarılı başlangıç pokemonları bence.

Kıza benzeyen görünümü olmasına rağmen erkek olma olasılığı 87,5 saçmalık. Açık açık saçmalık. Chikoritayıda o yüzden sevmiyordum mesela. Bence 6.nesil starterları %100 olarak erkek ve kıza ayrılmalıydı.Greninja ve Chesnaught erkek Delphox kız gibi duruyordu. Delphox dişi bir Pokemon görünümünde olmasına rağmen %87,5 erkek olmasa eminim ki ben ve pek çok Delphoxu eleştiren kişi memnun kalacaktı.O oran bitiriyor işi yani.

Wobbuffetçi yazdı:
GekkougaTR yazdı:

...

Bunun söylenti olduğunu biliyorsun değil mi? :D

Geçen senekiler doğru çıkmıştı bu senekilerde doğru çıkabilir.Hem diyorum ki eğer Deniz kızı Pokemonu olursa çöp olur diyorum.

He çöp demişken Drampayı bir daha gömeceğim ama hiçbir Pokemon Drampa kadar çöp çizilemez. :D
Resim

“Pokemon 7.Nesil” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir