.
.
.
6.Nesil Pokemonlar - Pokémon Master Forumları

6.Nesil Pokemonlar

Pokemon'un 6.Nesli için hazırlanan özel bölüm
Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

6.Nesil Pokemonlar

Mesajgönderen Diva » Cmt Eyl 28, 2013 8:56 pm

Sitemizin 6.nesil pokemonlar bölümünden alıntı yaparak oluşturulmuştur... Orijinali: http://pokemonmaster.net/yazilar/6-nesil-pokemonlar/

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: 6.Nesil Pokemonlar

Mesajgönderen Diva » Prş Eki 10, 2013 6:49 pm

Resim

Kullanıcı avatarı
Techno Pikachu
Aday Eğitmen
Aday Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Techno Pikachu » Cum Haz 23, 2017 9:46 pm

Oldukça iyi olmuş.Çok teşekkürler.Benim bir sorum olacak.Ben 3DS'deki Pokemon oyunlarına baştan değil de,sondan başladım.Şu anda X/Y serisini oynuyorum.Bundan önce de Sun/Moon'u oynamıştım.X/Y'de Pokemon ligine geldim.Herkesi yeniyorum ama iş ejderha türü Elite Four üyesi Drasna'ya gelince değişiyor.Ejderha türünün zayıflıklarını Bulbapedia'dan araştırdım ve buz türüne karşı zayıflığı olduğunu öğrendim.Bana X/Y serisinde kullanabileceğim bir buz türü Pokemon önerir misiniz?
Merhaba Pokemon Ustaları!

Friend Code: 2896-2005-5683

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Cmt Haz 24, 2017 9:48 pm

Techno Pikachu yazdı:Oldukça iyi olmuş.Çok teşekkürler.Benim bir sorum olacak.Ben 3DS'deki Pokemon oyunlarına baştan değil de,sondan başladım.Şu anda X/Y serisini oynuyorum.Bundan önce de Sun/Moon'u oynamıştım.X/Y'de Pokemon ligine geldim.Herkesi yeniyorum ama iş ejderha türü Elite Four üyesi Drasna'ya gelince değişiyor.Ejderha türünün zayıflıklarını Bulbapedia'dan araştırdım ve buz türüne karşı zayıflığı olduğunu öğrendim.Bana X/Y serisinde kullanabileceğim bir buz türü Pokemon önerir misiniz?

Ejderha türü peri türüne de zayıftır. Hatta Peri türüne ejder hareketi işlemez. O nedenle peri türü bir pokemon olması daha iyi olur. Florges olabilir, Gardevoir olabilir. 6.nesilde iyi buz pokemonu yok maalesef. Bir de Goodra olabilir. Dragon dragona x2 vurur çünkü.
Resim

“Pokemon 6.Nesil” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir