.
.
.
Nintendo 3Ds ve 3Ds Xl 'e sahip olanlar - Sayfa 2 - Pokémon Master Forumları

Nintendo 3Ds ve 3Ds Xl 'e sahip olanlar

Sun & Moon, Omega Ruby & Alpha Sapphire, X & Y, Black 2 & White 2, Black & White, Heart Gold & Soul Silver, Platinum, Diamond & Pearl, Emerald, Fire Red & Leaf Green, Ruby & Sapphire, Yellow, Blue, Red, Green
Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: Nintendo 3Ds ve 3Ds Xl 'e sahip olanlar

Mesajgönderen Diva » Çrş Ağu 14, 2013 6:02 pm

Kusura bakma da bu saatten sonra Ds ya da DS Lite almak pek akıllıca verilecek bir karar değil. DS bitmiştir artık. Ayrıca X / Y merak edilmez mi ya ilk 3DS oyunu olacak Pokemon'un. (Ana oyun olarak) Neyse, kısaca tabi ki 3DS al.
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
Saimcan95
Rozet Sahibi 1.Rozet
Rozet Sahibi 1.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen Saimcan95 » Çrş Ağu 14, 2013 6:42 pm

Ne biliyim ya ben eski halini seviyorum pokemonun. Yeni grafikler güzel falanda kaç yıldır alıştım artık o eski savaşlara :D . 3DS'e gba oyunları indiriliyormu nintendonun online marketinden. Pokemon emerald oynayamazsam olmaz :D . Ama sanırım haklısın yakında nintendo tamamen ds ile bağlantısını keser pokemonun.

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Çrş Ağu 14, 2013 6:48 pm

Pokemon'un gba oyunları yok markette ama mesela Mario'nun ilk oyunları eklenmişti. Zamanla eklenir belki.
Resim

Kullanıcı avatarı
arfo
GYM Lideri - Moderatör
GYM Lideri - Moderatör
İletişim:

Mesajgönderen arfo » Cum Şub 21, 2014 4:10 pm

Benim de birkaç sorum olacak.
Çok uzun zamandır 3DS almak istiyorum ama sürekli erteleyip duruyorum. Bugün ciddi ciddi bakarken kafama birkaç şey takıldı.

3DS ile yeni oyunların yanısıra DS oyunlarının hepsi de oynanabiliyor değil mi? Mesela ben ilk önce Heart Gold almak istiyorum.
Bir de 3DS'te HG/SS oynayan biri olarak başka eğitmenlerle trade yapabilirim, bundan başka yapabileceğim bir şey var mı? Online maç yapamam sanırım, emin olamadım şimdi.
Bir de hafıza kartı olayında çok saçma bir durum kafamı karıştırdı. Heart Gold oyununu aldıktan sonra oyunu takmak için kart yok mu? Hafıza kartı sadece indirerek satın alma durumu için geçerli, değil mi?

Bir de Pokémon White 54 TL iken Heart Gold neden 165 TL? Remake'i olmadığı için mi?

Son olarak da, daha önce hepsiburada'dan alışveriş yaptım ama gittigidiyor'dan yapmadım hiç. Güvenilir midir?
3DS Friend Code 1091 - 9636 - 1390

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Cum Şub 21, 2014 7:07 pm

3DS ile yeni oyunların yanısıra DS oyunlarının hepsi de oynanabiliyor değil mi? Mesela ben ilk önce Heart Gold almak istiyorum.

3DS ile DS oyunlarının tümü oynanabilir.

Bir de 3DS'te HG/SS oynayan biri olarak başka eğitmenlerle trade yapabilirim, bundan başka yapabileceğim bir şey var mı? Online maç yapamam sanırım, emin olamadım şimdi.

Trade de yaparsın online savaş da.

Bir de hafıza kartı olayında çok saçma bir durum kafamı karıştırdı. Heart Gold oyununu aldıktan sonra oyunu takmak için kart yok mu? Hafıza kartı sadece indirerek satın alma durumu için geçerli, değil mi?

Normal kutu oyun aldığında kutudan oyunun kartı çıkıyor. Hafıza kartına falan gerek yok. Ama e shoptan indirirsen indirdiğin oyun hafıza kartına kaydediliyor.

Bir de Pokémon White 54 TL iken Heart Gold neden 165 TL? Remake'i olmadığı için mi?

Pokemon Black ve White oyunları bazı mağazalarda 5 TL'den satıldı bir ara. Nintendo Türkiye'nin battığı zamanlar. O zaman bu oyunları 5 TL - 10 TL den alanlar şimdi 50 kağıttan satıyor :) Heart Gold ve diğerleri için öyle bir şey olmadığından onlar normal fiyattan satılıyor.

Son olarak da, daha önce hepsiburada'dan alışveriş yaptım ama gittigidiyor'dan yapmadım hiç. Güvenilir midir?

İkisinden de alış veriş yaptım, bir sorun yaşamadım.
Resim

Kullanıcı avatarı
arfo
GYM Lideri - Moderatör
GYM Lideri - Moderatör
İletişim:

Mesajgönderen arfo » Cum Şub 21, 2014 8:06 pm

^Peki online savaş sadece HG/SS oyuncularıyla mı mümkün?

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Cum Şub 21, 2014 8:48 pm

HGSS, Black, White oyunlarında sanırım.
Resim

Kullanıcı avatarı
arfo
GYM Lideri - Moderatör
GYM Lideri - Moderatör
İletişim:

Mesajgönderen arfo » Cum Şub 21, 2014 8:59 pm

Tamamdır, şimdilik başka bir sorum yok. Teşekkürler. :)

sarpky
Aday Eğitmen
Aday Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen sarpky » Pzt Eyl 14, 2015 12:31 am

new nintendo 3ds xl aldım çok acayip memnunum . sakın 3ds alma acayıp sıkıntı yaşar benim gibi 2 kez alırsın xl al . ben 1100 tlye aldım

Kullanıcı avatarı
Ash Catcehen
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen Ash Catcehen » Pzt Eyl 14, 2015 12:49 am

Ben sana Facebooktaki nintendo gruplarını öneririm 600 almıştım Şuan Nintendo 3ds new 600 satılıyor. ama söyle bir durum var oyunlarını iyi araştır ben sırf pokemon oyunları için aldım ve memnun kaldım ama oyunları herkese uygun değil onu söyliyeyim diğer bir değişle oldukça iyi ve eğlenceli bir konsol sıklıkla güncelleniyor korsan kullanmicaksan sıkıntı yaşamazsın rahat rahat kendi hallediyor. İnternet konusunda gayet iyi oyunlarda verdiği deneyim oldukça hızlı ve sağlam zaten pokemon savaşları falan wifi önemli. ama tabi internetten sörf yapacaksan pek iyi değil özellikle çok yavaş. ve video oynatıcılarda çok iyi değil. ama oyunlarda baya tatmin edecektir. ve bence de XL Al yeni oyunlarda gayet iyi ama bazısı biraz pixsel görmekten rahatsız olduğundan normal alıyor. ben sıkıntı görmedim. şimdi alsam new xl alırdım ama geçti tabi. :)
Oyunliga kanalıma Abone olursanız sevinirim..
Resim
Pokémon X | Pokémon Omega Ruby | Nintendo 3DS FC :4399-1460-5146

“Ana Seri Oyunlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir