.
.
.
American Horror Story (2011 - ) - Pokémon Master Forumları

American Horror Story (2011 - )

Filmler, diziler, anime ve müziğe dair paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
arfo
GYM Lideri - Moderatör
GYM Lideri - Moderatör
İletişim:

American Horror Story (2011 - )

Mesajgönderen arfo » Cum Eki 18, 2013 3:36 am

Yabancı dizi izleme oranı forum dahilinde ne kadar yaygındır bilmiyorum ama şu dizi izlediklerim arasında en kalitelilerinden biri. Tek kötü tarafı yılın 13 haftası izlemiş olup 9 ay yeni sezonu beklemek.

Resim

American Horror Story 1. Sezon (2011 - 2012)
(Toplam 12 bölüm)

Boston'da normal yaşamları olan Harmon ailesinin hayatı, bir gün Vivian'ın, kocası Ben'i kendi evlerinde öğrencisiyle basmasıyla değişir. Violet isimli bir de ergen kızları olan aile, hem bu durumu unutmak hem de yeni bir başlangıç yapmak için buradaki hayatlarını bırakıp Los Angeles'a yerleşirler.

LA'de, yanındaki evlere nazaran fiyatı çok daha ucuz bir ev bulup direk alırlar. Evin bu denli ucuz olmasının nedeni, sürekli evde ölen eski ev sahipleri ve buna bağlı olarak evin içinde gelişen paranormal olaylardır.

Resim

American Horror Story 2. Sezon: Asylum (2012 - 2013)
(Toplam 13 bölüm)

Geçen sezon diziye ortalama gözüyle bakıyordum ama bu sezonu izledikten sonra dedim ki, işte budur. Bir de bu sezon dizinin konseptinde küçük bir değişikliğe gittiler. İlk sezonda ani sahneler yer yer fazlaydı. Akabinde o bölümleri gece izlemek istemiyordum. Ama bu sezon kesinlikle gün ışığında izlenmemesi gereken bir sezon. Her bölüm film tadında.

Resim

American Horror Story 3. Sezon: Coven (2012 - 2013)

Henüz ikinci bölümünü izledik. Bu sezon da ikinci sezonu aratmayacak gibi görünüyor.
3DS Friend Code 1091 - 9636 - 1390

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: American Horror Story (2011 - )

Mesajgönderen Diva » Cum Eki 18, 2013 10:15 am

Bazı bölümleri Stephen King'in yazdığını duymuştum. İzlenmesi gerek aslında. Vakit bulursam başlayayım ben de.
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

“Sinema, Dizi, Anime ve Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir