.
.
.
anime tavsiyesi - Pokémon Master Forumları

anime tavsiyesi

Filmler, diziler, anime ve müziğe dair paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
kawaiipikachu
Elite Four
Elite Four
İletişim:

anime tavsiyesi

Mesajgönderen kawaiipikachu » Sal Şub 19, 2013 9:31 pm

bütün ya da neredeyse bütün karakterlerin öldüğü bir anime arıyorum sorun olacaksa spoiler içine alın

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: anime tavsiyesi

Mesajgönderen Diva » Çrş Şub 20, 2013 5:09 pm

O nasıl bir arayış İrem :D Bütün karakterleri ölen anime var mıdır bilmiyorum
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
kawaiipikachu
Elite Four
Elite Four
İletişim:

Mesajgönderen kawaiipikachu » Çrş Şub 20, 2013 5:32 pm

Diva yazdı:O nasıl bir arayış İrem :D Bütün karakterleri ölen anime var mıdır bilmiyorum

neredeyse bütünde olabilir hatta oda olmasın ama ölüm bir şekilde olsun şimdi düşündüm de keşke kötü sonla biten yazsaydım ._.

Kullanıcı avatarı
Flame
Rozet Sahibi 5.Rozet
Rozet Sahibi 5.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen Flame » Prş Mar 28, 2013 10:08 pm

Trajedi türünde animeler arıyorsun sanırım. Senin yaşına hitap eder mi bilmiyorum ama School Days olabilir. Clannad! serisi de çok duygusaldır ve trajik olaylar içeriyor, onu da izleyebilirsin. Gerçi Clannad!'ın ilk sezonu o kadar da duygusal değil, ama ikinci sezonu ağlatma garantili. Bir de Ano Hi Mita Hana No Namae I Bokutachi Wa Mada Shiranai diyeceğim. Herkes ölmüyor ama çok ilginç bir konusu var ve ölümle ilgili. Bunlar dışında Code Geass'a göz atabilirsin, istediğin dozda ölüm içeriyor en sonunda. Herkes ölmüyor ama işte yani, izle ve gör bence.

Kullanıcı avatarı
kawaiipikachu
Elite Four
Elite Four
İletişim:

Mesajgönderen kawaiipikachu » Pzr Mar 31, 2013 10:31 am

Flame yazdı:Trajedi türünde animeler arıyorsun sanırım. Senin yaşına hitap eder mi bilmiyorum ama School Days olabilir. Clannad! serisi de çok duygusaldır ve trajik olaylar içeriyor, onu da izleyebilirsin. Gerçi Clannad!'ın ilk sezonu o kadar da duygusal değil, ama ikinci sezonu ağlatma garantili. Bir de Ano Hi Mita Hana No Namae I Bokutachi Wa Mada Shiranai diyeceğim. Herkes ölmüyor ama çok ilginç bir konusu var ve ölümle ilgili. Bunlar dışında Code Geass'a göz atabilirsin, istediğin dozda ölüm içeriyor en sonunda. Herkes ölmüyor ama işte yani, izle ve gör bence.

anohana ve clannad izledim aslında anohanayı türkçe değilde ingilizce izlediğim için çok şey farketmemişim diye tekrar türkçe izliyorum clannadda da 1 hafta boyunca ağlamıştım ama
Spoiler: göster
aradığım şey böyle değil sonu mutlu
school daysi de duymuştum çok spoiler yemiştim ama bakarız.

edit:anohana yı şimdi bitirdimde nedense sonunda ağlamak istedim ama ağlayamadım çok garip bir his :/
En son kawaiipikachu tarafından Pzr Nis 07, 2013 3:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
BlueKible
Rozet Sahibi 2.Rozet
Rozet Sahibi 2.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen BlueKible » Pzt Nis 01, 2013 1:17 am

Street Fighter Victory 2 yi izlemeni öneririm, ama yaşın gereği izleme XD

Kullanıcı avatarı
kawaiipikachu
Elite Four
Elite Four
İletişim:

Mesajgönderen kawaiipikachu » Pzt Nis 01, 2013 7:32 pm

BlueKible yazdı:Street Fighter Victory 2 yi izlemeni öneririm, ama yaşın gereği izleme XD

ben anime olarakta gerçek olarakta büyük ihtimalle daha kötüsünü görmüşümdür :roll:

“Sinema, Dizi, Anime ve Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir