.
.
.
Hobbit - Pokémon Master Forumları

Hobbit

Filmler, diziler, anime ve müziğe dair paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Hobbit

Mesajgönderen S-neK » Cum Ara 14, 2012 7:47 pm

Peter Jackson'un son filmi Hobbit nihayet vizyona girdi.
Yarım saat sonra seans başlıyor.
Filmden çıkınca - Spoilersiz - bir inceleme yazısı yazacağım.
Bu arada benim gibi uzun zamandır bu filmi bekleyen kimler ?
Resim

Everyday, I'm Chapulling !!^_~

Yeni Hikayem - Pokémon - Karanlık Gerçek
Rock'n Roll severler için - Rock'n Roll Diary

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: Hobbit

Mesajgönderen Diva » Cum Ara 14, 2012 9:31 pm

Ben Yüzüklerin Efendisi fanı değilim o nedenle pek de heyecanla beklemedim bu filmi ama izleyeceğim o kesin
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
Alpiral
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Alpiral » Cum Ara 14, 2012 10:17 pm

Hobbit'in kitabını okuduğumdan beri (7 yıldır) bu filmi bekliyorum. Bugün 14:30 seansına gittim. Beklentilerimin çok ötesinde bir film olduğunu gördüm. Önceden 350 sayfa kitaptan 3 tane film nasıl çıkar diyordum ki, Kralın Dönüşü kitabının sonundaki eklerde bulunan birçok detayında filme eklendiğini duyurulmuştu. Bunun etkisi, filmde çok net olarak görülüyor. Yani kitapta bulunmayan pek çok olay filmde kullanılmış. Bazı olaylar da ufak değişikliklerle filme aktarılmış. Kitaptaki 6. bölümün sonuna kadar geçen olaylar işlenmiş. Filmi herkese öneriyorum.

Resim

Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen S-neK » Cmt Ara 15, 2012 1:46 am

Alpiral yazdı:Hobbit'in kitabını okuduğumdan beri (7 yıldır) bu filmi bekliyorum. Bugün 14:30 seansına gittim. Beklentilerimin çok ötesinde bir film olduğunu gördüm. Önceden 350 sayfa kitaptan 3 tane film nasıl çıkar diyordum ki, Kralın Dönüşü kitabının sonundaki eklerde bulunan birçok detayında filme eklendiğini duyurulmuştu. Bunun etkisi, filmde çok net olarak görülüyor. Yani kitapta bulunmayan pek çok olay filmde kullanılmış. Bazı olaylar da ufak değişikliklerle filme aktarılmış. Kitaptaki 6. bölümün sonuna kadar geçen olaylar işlenmiş. Filmi herkese öneriyorum.

Bak ya bana söyleyecek birşey bırakmamışsın. :D

Serinin kitaplarını okumayanlar için birçok soru işaretini gideriyor.
İlk üçlemenin aksine olayların oldukça detaylı işlenmiş olması benim çok hoşuma giltti.
Kitabin üç parçaya bölündüğünü duyunca film çok durgun geçecek diye endişelenmiştim.
Neyseki Peter Jackson endiselerimi yersiz çıkardı. Bir an olsun gözlerimi kırpmadan izledim.
Görsel efektleri ,müzikleri ve Yeni Zelanda'nın muhteşem doğasıyla film tam bir başyapıt olmuş.
Şunu söyleyebilirim ; Peter Jackson bu senede oskar ödüllerinin yarısını toplayacak.
Yani filmi şiddetle (?) öneriyorum.
Resim

Everyday, I'm Chapulling !!^_~

Yeni Hikayem - Pokémon - Karanlık Gerçek
Rock'n Roll severler için - Rock'n Roll Diary

Kullanıcı avatarı
Flame
Rozet Sahibi 5.Rozet
Rozet Sahibi 5.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen Flame » Pzr Ara 23, 2012 6:42 pm

Film tam anlamıyla müthişti. Gerek hikaye anlatışı, gerek görsel efektler. Tam anlamıyla harikaydı. 2 saat 46 dakika sürdü ve sıkılmadan izledim. Cidden harikaydı.

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Mesajgönderen Diva » Pzt Ara 24, 2012 12:06 am

Bugün ben de izledim. 3 saat o gözlüğü takmak olmasaydı filmden daha çok zevk alabilirdim. Ne diye 3D yapıyorlarsa filmleri. Özellikle bu filmin 3D olması çok gereksizdi bence. Neyse, bunun dışında Yüzüklerin Efendisi tarzında çok güzel bir film izledim.
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

“Sinema, Dizi, Anime ve Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir