.
.
.
Pokémon - Karanlık Gerçek - Pokémon Master Forumları

Pokémon - Karanlık Gerçek

Pokémon ile ilgili kendi yazdığınız senaryo ve hikayeleriniz
Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Pokémon - Karanlık Gerçek

Mesajgönderen S-neK » Çrş Ağu 20, 2014 3:20 am

Dün gece Johto'nun, Azalea kasabasında ortaya çıkan vahşi Goodra etkisiz hale getirilene kadar 7 kişi ve çok sayıda pokémonun yaralanmasına ve büyük miktarda maddi hasara sebep oldu. Görgü tanıkları Goodra'nın normal bir pokémondan çok daha güçlü olduğunu düşünüyorlar. Yetkililer hala Goodra'nın Johto kıtasına nasıl geldiğini araştırıyor.

Aralık.2015

Son günlerde gerçekleşen pokémon saldırılarına bu sabah bir yenisi daha eklendi. Viridian Şehri'nde ortaya çıkan 9 vahşi pokémon etkisiz hale getirilene kadar biri polis 4 kişinin ölümüne ve çoğu ciddi 20'den fazla yaralanmaya sebep oldu. Bu güne kadar saldıran pokémonların büyük çoğunluğunun Kalos kıtasına ait türler olması dikkat çekiyor.

Ocak.2016

Saldırgan pokémonlarda bulunan virüs dünyayı alarma geçirdi. Uzmanlar virüsün Kalos kıtasında bulunan bir virüsün mutasyona uğraması sonucu saldırganlığa sebep olan hastalığa sebep olduğunu düşünüyor. KC-1 adı verilen virüsün pokémonları nasıl daha dayanıklı hale getirdiği konusunda araştırmalar devan ediyor. Bazı komplo teorisyenleri ise virüs konusunda Kalos hükumetini suçluyor, iddialara göre KC-1 virüsüne kontrolden çıkan bir deneyin sebep olduğunu düşünüyorlar. Kalos hükumeti ise bu konuda sessizliğini koruyor.

Uzmanlar hastalığın insalara bulaşma riskinin bulunmadığını açıkladı.

Şubat.2016

Giderek artan saldırılar sebebi ile Johto Pokémon Ligi iptal edildi.

Mayıs.2016

Olivine Şehri yakınlarında yaşayan bir çiftçinin bulduğu bir uçak enkazının Kalos ordusuna ait olduğu doğrulandı. Uçağı içinde bulunan kafeslerin bir çoğunda çarpma sonucu ölen pokémonlar olduğu belirtildi. Pokémon cesetlerinin tamamında bulunan KC-1 virüsü komplo teorilerini haklı çıkarır nitelikte. Uçağın mürettebatına ne olduğu sorusu hala cevaplanabilmiş değil. Kalos hükumeti ise hala sessizliğini koruyor.

KC-1 virüsü ilk kez kendini Hoenn kıtasında gösterdi.

Haziran.2016

Uzmanlar hastalığın aşısı konusunda ilerleme kaydettiklerini belirtti.

Kalos hükumeti iddiaları doğruladı.

Temmuz.2016

Bir çok büyük şehirde Kalos karşıtı eylemler devam ediyor. Yağma olaylarının görüldüğü Olivine Şehri'nde gece sokağa çıkma yasağı ilen edildi.

Bir Johto askeri üssüne saldıran hastalıklı pokémonlar cephaneliği havaya uçurdu 500'den fazla ölü ve yaralı olduğu tahmin ediliyor.

Kalos Hükumeti Johto ve Hoenn kıtasındaki tüm vatandaşlarını geri çağırıyor.

Kalos ve Johto hükumeti arasındak gerginlik.

Aşı çalışmaları hala devam ediyor.

Ocak.2017

Johto'da sıkıyönetim ilan edildi.

Hoenn kıtasında bir çok kasaba hastalıklı pokémonlar sebebiyle tahliye ediliyor.

Şubat.2017

Hoenn ve Johto ile Kalos kıtası arasında ki tüm uçuşlar ve gemi seferleri iptal edildi.

Hastalık turuncu adalara ulaştı.

İlk kez bir efsanevi pokémona, Ho-Oh'a hastalık bulaştı.

Mart.2017

Ho-Oh ve Mewtwo arasında savaş çıktı. 2 günlük savaşı sonunda Ho-Oh ölürken Mewtwo ağır yaralandı.

Kalos donanması içinde Johto'dan gelen kaçak göçmenlerin bulunduğu bir gemiyi batırması Kalos karşıtı eylemlerin şiddetlenmesine sebep oldu. Gemiden kurtulan olmadığı belirtiliyor.

Kalabalık bir hastalıklı pokémon grubu Olivine Şehri'ne saldırdı. Saldırı sırasında devam eden eylemler faciaya sebep oldu. Ölü ve yaralı sayısının on binleri bulabileceği belirtiliyor.

Haziran.2017

Ho-Oh ile olan savaşında ağır yaralanan Mewtwo öldü.

Hastalık Kalos kıtasında da kendini gösterdi.

Temmuz.2017

Turuncu Adalar'da bulunan Articuno, Zapdos ve Moltres'e hastalık bulaştı. Hastalığın üç efsanevi pokémonda aynı anda ortaya çıkması akıllara bunu planlı bir eylem olması ihtimalini getirdi.

Ağustos.2018

Lugia ile Articuno, Zapdos ve Moltres arasında savaş çıktı. Palkia Lugia'ya yardım etmek için ortaya çıktı.

Johto çevresi yüksek duvarlar ile çevrili güvenli bölgeler oluşturuyor.

Aşı çalışmaları hala sonuç vermedi.

Kasım.2018

Efsanevi pokémonlar arasındaki savaş hala devam ediyor.

Kalos kıtasında aniden ortaya çıkan kasırga kıtanın batı sahilinde büyük çaplı maddi hasara sebep olurken 15 kişinin ölümüne sebep oldu.
Kasırgaya efsanevi pokémonlar arasındaki savaşın sebep olduğu düşünülüyor.

Aralık.2018

Gittikçe ağırlaşan hava şartları yüzünden Hoenn donanması Lugia ve Palkia'ya yardım etmek için yola çıktı.

Johto'da halk tamamlanan güvenli bölgelere taşınıyor. Hoenn kıtasında ise hastalıklı pokémonlar neredeyse tamamen temizlendi.

Kalos Hükumeti KC-1 aşısının büyük oranda tamamlandığını duyurdu.

Ocak.2019

Palkia ve Zapdos Turuncu Adalar'daki savaşta öldü. Moltres ve Articuno ile Lugia ve Hoenn donanması arasındaki savaş hala devam ediyor.

Şubat.2019

Moltres ve Articuno'nun, Hoenn donanması tarafından canlı olarak yakalanması ile Turuncu aralardaki savaş sona erdi.

Kalos Hükumeti de güvenli bölgelerin yapımına başladı.

Mart.2019

4 Haziran 2019

Resim

Yorumlarınız lütfen yorum bölümüne. ^^
Resim

Everyday, I'm Chapulling !!^_~

Yeni Hikayem - Pokémon - Karanlık Gerçek
Rock'n Roll severler için - Rock'n Roll Diary

Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Re: Pokémon - Karanlık Gerçek

Mesajgönderen S-neK » Cum Ağu 22, 2014 3:22 am

Resim

Arfo De Walker son 1 yılda yeni bir yaşam tarzı belirlemişti. Hastalık ve sıkıyönetim bir yerden başka bir yere herhangi bir şeyi yasal yollardan ulaştırmayı imkansız hale getirmişti, Halihazırda bir gezgin olan ve hastalıklı pokémonlardan korunmayı bilen Arfo ise bu durumu bir fırsata çevirmişti, Artık güvenli bölgeler arasında (ve güvenli olmayan) kuryelik yaparak büyük miktarda para kazanıyor ve istediği gibi gezmeye devam ediyor, İşindeki başarısı onu kısa zamanda tanınmış ve hem müşteriler, hem de polis tarafından aranan biri haline getirmişti.

Arfo bu akşamüstü bir teslimatı tamamlamak üzereydi, "Haunter yolu benim için kontrol et." pokémon sol tarafındaki harabe halindeki binanın içinde kaybolurken bekledi. Bir zamanlar Olivine Şehri olarak bilinen yer simdi terk edilmiş, harabeye dönmüş binalar ile dolu olmasına rağmen bir buluşma noktası olarak iş görüyordu. Haunter geri dönüp de yolun güvenli olduğunu haber verince şehre girdi. Şehrin boşaltılmasının üstünden sadece 7-8 ay geçmişti ama şehir tamamen bir hayalet şehre dönmüştü, bir çok bina harabeye dönmüş olmasına rağmen bazı binalar ilginç bir şekilde hasarsızdı, Bunlardan biri de Arfo'nun müşterisi ile buluşma noktası olan bir pokémon merkeziydi. Terk edilmiş sokaklarda 10 dakikalık bir yürüyüşün ardında hedefine ulaştı, Dizüstü bilgisayarını çıkarttı, uydu telefonundan internete bağlandı ve müşterisine bir mail gönderdi. Atık tek yapması gereken bu aşırı sıcak günde pokémon merkezinin serin çatısı altında beklemekti.

Müşterisi (ve meslektaşı) olan kişi cevap gönderdiğinde hava kararmıştı, Müşterisi geldiğinde elindeki paketi ona verecek ve başka bir paketi alacaktı.

Lauro Azcona iki ay önce gerçekleştirilen başarılı bir operasyondan sonra komiserliğe terfi etmiş pir polisti, Yaşı henüz genç olmasına rağmen mesleğinde aranan bir çok özelliğe sahip olması onun terfisinde önemli rol oynamıştı. Bu gün geç saate kadar ofisinde kalmıştı çünkü ekibine yeni katılacak birini bekliyordu. Beklediği kişi iki ay önce Alacakaranlık adlı örgütü çökertmelerini sağlayan kızdı. Lauro'nun ekibi ise Peri Tozu adlı çetenin peşindeydi ve şimdiye kadar çete hakkında çok az şey öğrenebilmişlerdi.

Lauro telefonu çaldığı sırada camından Viridian şehrini seyrediyordu, telefonu tahmin ettiği sebepten çalmıştı; Beklediği kız gelmişti. 1 dakika sonra birisi kapısını çaldı, Laruro "Girebilirsin." diye seslenirken kapısının kolu aşağı inmişti bile.

Ellen Helman 15 yaşındaydı ama olduğundan daha küçük duruyordu, Ona baktığınızda ilk dikkatini çeken şey gümüş renginde uzun ipek gibi saçları ve mavinin çok açık bir tonunda olan gözleriydi, Kız polis olamayacak bir yaşta olmasına rağmen dehası ile bir çok konuda polise yardım ediyordu.

Lauro, kıza elini uzattı, "Ben Komiser Lauro Azcona" Kız yüzünü buruşturdu. "Gerçekten eline dokunacağımı mı düşündün ?" Lauro kısa bir şaşkınlığın ardından kahkahalarla gülmeye başladı. "Senden hoşlandım."

Müşterisi olan adam geldiğinde Arfo uyumak üzereydi, Adam gergin ve uzun süredir uyumamış gibi gözüküyordu ama yüzü gülüyordu, "Walker n'aber adamım ?" dedi Arfo'nun elini sıkarken. Arfo paketi ona verirken "İyiyim senden n'aber ?" dedi.

"Paketi aldığında daha iyi olacağım." Arkasına dönerek seslendi. "Çocuklar!" İçeri bir erkek çocuk ile bir kız girdi girdi. "Bunlar Nile ve Neil, Sen sormadan söyleyim kardeş değiller."
Resim

Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen S-neK » Cmt Ağu 23, 2014 9:05 am

Resim

İçeri bir erkek çocuk ile bir kız girdi girdi. "Bunlar Nile ve Neil, Sen sormadan söyleyim kardeş değiller."

Arfo karşısındaki manzaraya anlam vermeye çalışıyordu, "Bu da ne demek oluyor ?" diye sordu.

"Sıradaki teslimatın." ikisine dönerek "Artık onun sorumluluğundasınız. Onları güvenli bölgelerin uzağından geçirerek Viridian Şehri'ndeki 14'e götüreceksin." dedi. Sırt çantasından bir flash bellek çıkartıp Arfo'ya uzattı. " Detaylar bunun içinde." diyerek uzaklaşmaya başladı. Arfo arkasından "Hey! kimse bana onlardan bahsetmemişti." diye seslendi ama adam arkasına bile bakmadan. "Anlaşma anlaşmadır Walker." dedi. Adam gittikten sonra Arfo ikisine baktı, Kız kendinden 2-3 yaş daha büyüktü, uzun kızıl saçları, ona şüpheyle bakan siyah gözleri vardı. Çocuk ise kendinden 2-3 yaş daha küçüktü, siyah saçları arasına hiç tarak girmemiş gibi dağılmıştı, koyu mavi gözlerini ondan kaçırıyordu.

İçini çekti 'Acaba onları hayatta tutabilir miyim ?' diye düşünüyordu. "Gençler benim adım..." diye kendini tanıtırken kız sözünü kesti. "Arfo De Walker, biliyoruz. Tanışma faslını yarına bırakalım, nerede uyuyacağız sen onu söyle." Arfo bu beklemediği tepkiye sinirlenmişti ama belli etmemeye çalıştı. "Arka tarafta uyuyacağız, bu Pokémon Merkezi konaklama hizmeti de veriyordu, yataklar hala sağlam."

Dean güne her zamanki gibi saatin tiz sinir bozucu alarmı ile başladı. Alarmı kapatıp, yüzünü yıkamaya gitti, Sadece bir tost ve kahveden oluşan kahvaltısını yaparken bir yandan da haberleri izliyordu, televizyonda son zamanlarda sık sık kendinden bahsettiren Peri Tozu adlı çeteden bahsediliyordu, iki ya önce birden ortaya çıkan çetenin arkasında kimin olduğu amacının ne olduğu hakkında kimse bir şey bilmiyordu. Kahvaltısı bitirdikten sonra Viridian Şehri sokaklarına çıktı, Bir arakdaşıyla buluşmak için Bouffalant Cafe'ye gidecekti.

Kestirme bir yol olduğunu bildiği bir ara sokağa girdi, arksında ayak sesleri duydu, sesin kaynağını görmek için arkasını döndü, arkasındaki kişi daha o kim olduğunu göremeden Dean'ın suratına ağzını ve yüzünü kapatacak şekilde bir bezi bastırdı, kısa sürede Dean kendinden geçmişti.

Kendine geldiğinde bir bankta yatmakta olduğunu fark etti, hemen ceplerin bakındı; iki pokétopu, cüzdanı ve cep telefonu yerinde duruyordu. Saatine baktı, en fazla yarım saattir baygındı, polise haber verip vermemesi gerektiğini düşünerek kafeye doğru yola koyuldu.

Neil tıkırtı sesleriyle uyandı, Arfo bilgisayarında dün gece aldığı dosyaları inceliyordu, onunla konuşmak zorunda kalmamak için hızlıca kapıya doğru yöneldi, Arfo "Nereye gidiyorsun ?" diye seslendi ardından. Neil "Biraz hava alacağım." diyerek geçiştirdi. "Fazla uzaklaşmam." Bir süre itiraz etmesini bekledi ama Arfo daha fazla sorgulamadı, Dışarı çıktığında Nile'in de orada olduğunu fark etti, neden Arfo'nun, onun dışarı çıkmasına izin verdiği anlaşılmıştı.

"Günaydın" dedi Nile, bir yandan da elindeki bir ağaç kabuğu parçasını çakı ile oymakla meşguldü. "Sana da günaydın." dedi Neil. Kız elindeki tahta parçasını incelerken birden kaskatı kesildi, gözleri Neil'in tam arkasındaki bir noktaya sabitlenmişti.
Resim

Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen S-neK » Çrş Ağu 27, 2014 6:09 am

Resim

Dean polise haber verip vermemesi gerektiğini düşünerek kafeye doğru yola koyuldu.

Dean tabelanın üstündeki belli belirsiz Bouffalant silüetini (Silüet o kadar basit yapılmıştı ki pekala bir Tauros bile olabilirdi) gördüğünde saat 10'u çeyrek geçiyordu, Kafeye girdiğinde kızı cam kenarındaki bir masada otururken buldu.* Kafe oldukça sadeydi, geniş bir mekan, belli aralıklarla dizilmiş yuvarlak masalar, estetik bir şekilde yerleştirilmiş sade tablolar. "Özür dilerim Hellen." dedi karşısına otururken. Kız "Önemli değil, Ben de yeni gelmiştim zaten..." gülümseyerek "Yolda saldırıya mı uğradın ?" dedi. Dean kızın bu esprisi karşısında şaşkınlığını gizleyememişti. Onun şaşkınlığı görünce Hellen "Hadi ordan!" dedi. "Polise haber verdin mi ?" Dean kafasını iki yana salladı. "Önemli değil, Bir şeyim yok, Bir şey de çalınmadı." Konuyu değiştirmek için "Ben latte alacağım, sen ne içeceksin ?" diye sordu. Aslında yine sıcak çikolata, milkshake ya da dondurma alacağını tahmin edebiliyordu. Hellen'ın tatlılara olan düşkünlüğünü ilk tanıştıkları gün fark etmişti, bu yüzen kız "Kahve alacağım." dediğinde şaşırdı.

Nile'in gözleri, Neil'in tam arkasındaki bir noktaya sabitlenmişti.

Neil ensesindeki ılık hava akımını ve arkasından gelen pis kokuyu o anda fark etti, arkasında büyük bir pokémon olduğunu fark etmişti ama bunun hangi pokémon olduğunu ya da pokémonun hastalıklı mı yoksa sağlıklı mı olduğunu bilmiyordu. Elini yavaşça kemerindeki pokétopuna kaydırdı, Nile'in de aynı şeyi yaptığını fark etti, pokétopunu atmaya hazırlanırken bir anda güçlü bir hava akımı hissetti, arkasındaki şey artık orada değildi. Çocuğun bacaklarındaki tüm güç bir anda gitmiş gibiydi, Nile onu yere düşmeden hemen önce tutabildi, oturmasına yardım ederken Neil "Neydi o" diye sordu. Nile"Hastalıklı bir pokémon görmeyeli uzun zaman olmuştu." dedi.

"Bir Hydregion."Arkalarından gelen ses ikisini de ürkütmüştü."Haunter onu şehir dışına kadar götürür." Arfo onların da çantalarıyla birlikte dışarı çıkmıştı."Burada fazla oyalanamayız, hemen yola çıkıyoruz."

Hellen şehrin her tarafında yankılanmaya başlayan alarm seslerini duyduğunda, önündeki latteden bir yudum bile almamıştı, bu alarm seslerinin ne anlama geldiğini biliyordu. Dean ile birlikte sokağa fırladılar.Dean'a "Sen metro istasyonuna git." dedi. Dean "Sen gelmiyor musun ?" diye sordu. "Benim başka bir yere gitmem gerek." koşarak uzaklaştı. Cep telefonunu çıkarttı, rehberden Lauro Azcona'yı aradı. Telefon açılmadan önce uzun süre çaldı, Lauro telefonu açtığı anda kız; "Gördünüz mü ? Tamda benim dediğim gibi oldu. Bir daha ki sefere beni daha çok ciddiye alırsınız artık, oraya geliyorum." dedi ve telefonu kapattı.

Hellen, Lauro'nun yanına geldiğinde, Viridian Şehri polis merkezi tam bir kaos içindeydi, şehrin her yerinden hastalıklı pokémon ihbarları geliyordu. Kızı bir toplantı odasın götürdü, odada onları Lauro'nun ekibinin geri kalanı bekliyordu. Hızlıca toplantıya başladı. "Kimse bu gün olacakları tahmin edemedi ve onun söylediğine göre bu olanların arkasında Peri Tozu var. Baylar biliyorum..." Hellen'ı göstererek "...onun yardımını almak konusunda şüpheleriniz var ama eğer dün akşam onu ciddiye alsaydık bu gün olanları engelleyebilirdik." Lauro sustuğu gibi odayı bir uğultu kapladı, ama sonunda herkes Hellen'ın yardımını almayı kabul etmişti.

Toplantı bitiğinde binadan ayrılırken Hellen'ın yüzünde bir zafer ifadesi vardı. Haklı çıkmaya bayılıyordu ve her zaman haklı çıkardı.

Arfo gece için Johto Milli Parkı yakınlarında bir kamp kurmuştu. Neil ve Nile'in uyuduğundan emin olduktan sonra flash bellekten çıkan ses kayıtlarından ilkini açtı. Tiz sesli bir adam; "Efsanevi pokémonlara bizler Temel Taşı diyoruz. Kayıtlara göre bu pokémonlar ölseler bile bir süre sonra tekrar ortaya çıkıyorlar. Ama Mewtwo bunların hepsinden farklı o genetik mühendisliğinin bir ürünü Temel Taşı dediğimiz pokémonlar gibi kendiliğinden ortaya çıkacağını düşünmüyoruz bu yüzden biz bazı aracılar kullanarak onu ortaya çıkartmayı deneyeceğiz."

________________________________________________________________________________________________________________
*Space tuşum da beni camdan atlamaya çalışırken buldu. Klavye yeni (öncekinin üstüne kola döküldü :) ) space tuşu arada basmıyor.
Resim

Kullanıcı avatarı
S-neK
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen S-neK » Prş Ara 25, 2014 2:10 pm

"Mewtwo aslında Mew'in genleri kullanılarak üretilen bir kopyadır, fakat Mew'in dnasının eksiksiz bir kopyası olmadığı için boşluklar insan dnasından alınan parçalar ile kapatılmıştır..."

Resim

-2 yıl önce-

Adam oldukça heyecanlıydı fakat aynı zamanda korkmuştu kimsenin çağrılarına cevap vereceğini beklemiyordu. Cevap verenin 12 yaşında bir kız olmasını ise hiç beklemiyordu. Ellen elinde davetiye ile geldiğinde bunun sonuçlarının ne olacağı konusunda hiç bir fikirleri yoktu. Buna rağmen onu dikkatle ve aynı zamanda endişe ile dinledi. Anlattıkları doğru olamazdı, biri çıkıp ona bunun bir şaka olduğunu söylemeliydi, ama aradan zaman geçti ve hepsinin gerçek olduğunu anladı. Kız tekrar geldiğinde aradan 3 ay geçmişti kızın söylediği her şey doğruydu, hastalık gerçekti...

İlk bir kaç gün boyunca Nile, Walker'ın sinir bozucu biri olduğunu düşünmüştü, daha sonra ise düşündüğünden daha fazla sinir bozucu olduğunu fark etti. Ona fazla karışmamasına rağmen Nile sürekli kendini baskı altında hissediyordu. Kurallar, kurallar ve kurallar...

Hava karanlık olmasına rağmen Nile patikanın sonunda, ormanın çıkış tarafında yükselen duvarı görebiliyordu. "Güvenli bölge değil mi orası?" diye sordu. Walker "Evet, geceyi burada geçireceğiz, ben sabah bir kaç şey alacağım, sonra yolumuza devam edeceğiz" dedi. Bir süre sonra patikadan sapıp ağaçların arasına girdiler. Hava karanlık olmasına rağmen Walker ormandaki eski bir kulübeyi rahatça bulabilmişti. Onlara "Ben geri dönene kadar buradan ayrılmayın, burası güvenli." dedi. Kapıyı kapatmadan önce geriye dönüp "Uydu telefonlarından birini size bırakıyorum, Yarın öğleden sonra dönmemiş olursam telefondan Fantone'u arayın." dedi. Fantone, Walker'ın güvendiği dostlarından biriydi.

Nile, Neil'in nasıl uyuduğuna şaşırmıştı, en az 2 haftadır şehir gürültüsünden uzaktı ve duvardan gelen gürültü uyumasın bir türlü izin vermiyordu. Biraz hava almak için dışarı çıktı, fark etmeden duvara oldukça yaklaşmıştı. Duvar ev az 25 metre yüksekliğindeydi ve Nile duvarın nerede başlayıp nerede bittiğini göremiyordu.

Birden duvarın tepesinde bir hareket fark etti, hala ormanın gölgesindeydi, birisinin onu görmesi neredeyse imkansızdı. Ama duvarın tepesinde duran şey bir insan değil, bir makineydi. Kendisine doğrultulmuş olan silah namlusuna karşı yapabileceği çok az şey vardı.

Neil yine aynı rüyayı görmüştü; Rüyasında beyaz önlüklü bir adam ona Mewtwo ile ilgili gerçeği anlatıyordu. "...Şu anda Mewtwo'nun yaşayan 3 akrabası var, biri Mew diğer ikisi ise insan." dedikten sonra elindeki tablet bilgisayardan Neil'in anlamadığı bazı yazılara baktı, ardından devam etti tahmin edersin ki onu geri getirmek için Mew'i kullanamayız..." Rüyasının devamını biliyordu ama önce onu bir şey uyandırdı. Uyandığında Nile'in yanında olmadığını fark etti.

Nile ilk başta yavaşça gerilemeyi düşündü, sonra karşısındakinin vahşi bir pokémon olmadığını hatırlattı kendine. Karşısındakini kandıramazdı makineyi kontrol edenin şey bir insan değildi. Kendisine saatler gibi gelen birkaç saniyenin sonunda makine bir el ateş etti. Refleks olarak kapadığı gözlerini açmaya korkuyordu, ama ne bir acı hissetmişti ne de makine tekrar ateş etmişti. Sonunda gözlerini açtığında makinenin ona olan ilgisi esrarengiz bir şekilde dağılmıştı. Birden arkasında birinin durduğunu fark etti. "Nile neden buradasın?" Arkasını döndüğünde Neil ve Lucario'yu karşısında buldu. Kısa bir rahatlama anının ardından "Hava almaya çıkmıştım. Sen neden kulübede değilsin?" dedi. Cevap vermesini beklemeden peşinden sürükleyerek kulübeye geri götürdü. Başını çantasına koyduğunda. "Bundan onun haberi olayacak dedi." Bir geceliğine yeterince gerilim yaşamıştı.

Walker sabah oldukça telaşlı bir şekilde gelmişti. Yanında fazladan bir çanta vardı Nile ona neden bu kadar telaşlı olduğunu sormadı çünkü; Sorsa bile cevap alamayacağını biliyordu. Ama Walker onu şaşırtarak "Planlarda değişiklik oldu, Sizi başka birisi Viridian'a götürecek" dedi. Neil "Neden?" diye sordu. Walker sorusunu "Detayları buluşma yerinde öğrenirsiniz." diyerek cevapsız bıraktı Nile'i şaşırtmayarak.
Resim

“Senaryolar & Hikayeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir