.
.
.
seçim savaş ve şampiyon - Sayfa 3 - Pokémon Master Forumları

seçim savaş ve şampiyon

Pokémon ile ilgili kendi yazdığınız senaryo ve hikayeleriniz
Kullanıcı avatarı
trainer656
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Re: seçim savaş ve şampiyon

Mesajgönderen trainer656 » Cmt Nis 12, 2014 9:02 am

Tomoyo yazdı:Biraz yazım kurallarına uysan daha iyi olurmuş. Sadece ilk bölümü okurken bile başıma ağrı girdi. :?

Ve bu tavrınıda değiştirmen lazım eleştiriye açık olmalısınki kendini gelistir.
Tamam biraz abartım 4. bölümü yakın zaman içinde yazıcam onda daha dikkatli olurum. :)
Resim
Spoiler: göster
Resim

Kullanıcı avatarı
trainer656
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen trainer656 » Pzr Nis 13, 2014 10:06 pm

1.seri1.sezon4.bölüm:Kahramanlarımız First Forest denilen bir ormana gelmişlerdir.Kevin ve Jason ın ilk gym maçları için ...............na gidiyorlardı.Jason kendini bilmiş bir tavırla,First Forest ismini eğitmenlerin çoğunun ilk pokemonunu burdan yakalamasıyla bilinir.Ayrıca çeşitli bölgelerden nadir pokemonlar bulundurur.Hemen atıldım,ayrılalım o zaman ben nadir bir şeyler yakalamayı düşünüyorum.Sam yine soğuk bir şekilde,Kevin bu o kadar kolay değil.Ben kaçıyorum.Kevin dur!Bak şurası büyük ağaç orda buluşalım.Peki ben şu otluk bölgeye gidiyorum.Görürüşürüz.Bizimki işte.Eee Jason sen nereye?Bilmiyorum ormana açılıcam galiba...Yanlış seçim mi yaptım bu otlu...aaa bir sharpedo (gib gible)Bu da ne Kevin ın pokedexi...............Git pokeball.Gible rahat bir ısırma kullanarak pokeball parçalar.Düşün.Sycomore ne demişti.Tabi ya.Seni seçtim frokie.Frokie baloncuk ışını.Gible kazı kullanır ve ortadan kaybolur.Lanet olsun hadi frokie yola devam edelim.O gible ı yakalıycam...Fennekin ne yakalayabiliriz?(fennn)Anlıyorum hadi gel yola dev...(beedd)Fennekin çabuk koş.Bu da ne Fennekin geri dön.Aaaa...Hmm anlıyorum büyük ağacın aura gücü yüksek.Bu şekilde bu ormanda besin ürünleri çok rahat yetiyor.Aynı zamanda farklı bölgelerden pokemonlar geliyor.(Tyrogue)Bir Tyrogue.Jasonın pokedexi.........Enterasan(tyy)dövüşmek mi istiyorsun?(ty tyy)Seni seçtim chespin.(chess)Chespin vin missle.Tyrogue atlatır ve low kick kullanır.Chespin atlat ve...Nerede şu gible Frokie yere ardışık olarak olarak su nabzı kullan.(fro froo)Tekrar frokie(frooo)Dur.(gib gible)Biri çamurdan hoşlanmamışa benziyor.Gible ejder öfkesi kullanır.Frokie iyi misin?(fro fro)Frokie baloncık ışını.(froo)Gible ejder öfkesiyle karşılık verir(gibb)...(flosh)Ne kadar şanslıyım.Beedrillar suyu sevmiyora benziyor.Şimdi ne yapıcam Jason çoktan birşeyler yakalamıştır.Kevinsa rahat oluyum o hiçbirşey yakalayamaz.Umarım.Hey bu da ne çok şirin(az azuril)Seni yakalıycam.Fennekin git.Fennekin kor.(fenn)Azuril sinirlenir.Doğru ya azuril bir su tipi.Ateş tipi salırılar işe yaramaz.Fennekin çalım.Azuril su silahıyla karşılık verir.(azu)Fennekin hayır geri dön.Arkadan biri luxio spark kullan.(luxioo)Azuril yere yığılır.(azuu)Git pokeball.(dırı rı dı caugtca)İşte bu kadar kolay.Senin gibi biri nasıl eğitmen olabiliyor ki.Hıh.Sen de kimsin?İsmimi duymamana şaşırmadım senin gibi cahil bir eğitmen neyse.Ben Cameron sinnoh tan geliyorum ve bir kordinatorüm şu anda üç kurdelem var.Sam çok heyecanlansa da sinirden köpürüyordu.Güle güle ezik...Çalıştığımız saldırıyı kullan solar beam.(chesspinn)Bunu yababilirsin biliyorum.Tyrogue bu fırsattan yararlanarak karete chopla saldırıyı engeller.Chespin kalk ve vine whiple karşıla.(tyroguee)Git pokeball.(dı rı dı caugtca)Hıh.Sandığımdan kolay oldu.Chespin biraz daha çalışmalıyız.Bun mükemmelleştirmek istiyorum.Rakibimiz güçlü kaya tipi pokemonlar kullanıyor.Buna hazırlıklı olmalıyız biliyorsun.(Chesss)Hadi eğitime devam...Frokie de gible da büyük miktarda hasar alır.Frokie pound.Gible tırmalamayla karşılar ve yine aynı durum.Frokie bunu hızlı saldırıyla bitirelim.(fro frokie)Gible güç kullanarak frokieyi yere serer.Hayır Frokie.Gible yine kazıyla kaçar.Seni fazla zorladım dostum.Al bu oran meyvesini ye.(fro)Dur onu düşürmüş olamam...Fennekin seni çok zorladım galiba benim suçum.Iyy bu da ne (scat scatterrr)Tırtıl iğrenç.Scatterbug hayır pokeballum.(dırın rı dı caughtca)LANET OLSUN NEDEN BEN...(Gibb)Pokeballum(dırı rı dı caugtca)YAŞASIN ÇOK ŞANSLIYIM.(froo)...Bunlar nerede kaldı.Geldim.Kevin mutluluktan havalara uçarken Sam yerin dibine girmiş gibiydi.Geldim ne yazık ki.Birşey mi dedin?Yoo.Eeene yakaladınız.Seni seçtim gible.(gibb) Enterasan gible gibi bir ejder tipi hem nadirdir hem yakalaması zordur.Şeyy neyse.Seni seçtim tyrogue.Vay canına.Hey Sam ölü kız sen ne yakaladın.Ne dediğine dikkat et.Seni seçtim tırtıl.Ahhhagaha çok komiksin bu pokemon mu?Scatterbug sinirlenip ağ atışı kullanır.Kevin ağzını kaplayan ağı çıkarmaya çalışırken,ığğııığı.Ne dedin seni duyamadım.Aferin sana seni sevmeye başladım.(sca scatter)...4.bölümün sonu...yorumlarınızı bekleriz...
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Pokemon Trainer
Rozet Sahibi 7.Rozet
Rozet Sahibi 7.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen Pokemon Trainer » Pzr Nis 13, 2014 10:24 pm

Güzel bölümdü...

Paragraflar halinde yazarsan daha da anlaşılır...

Kullanıcı avatarı
Tomoyo
Rozet Sahibi 1.Rozet
Rozet Sahibi 1.Rozet
İletişim:

Mesajgönderen Tomoyo » Pzr Nis 13, 2014 11:20 pm

Pokemon Trainer yazdı:
Güzel bölümdü...

Paragraflar halinde yazarsan daha da anlaşılır...

Bide

trainer656 yazdı:
Tomoyo yazdı:Biraz yazım kurallarına uysan daha iyi olurmuş. Sadece ilk bölümü okurken bile başıma ağrı girdi. :?

Ve bu tavrınıda değiştirmen lazım eleştiriye açık olmalısınki kendini gelistir.
Tamam biraz abartım 4. bölümü yakın zaman içinde yazıcam onda daha dikkatli olurum. :)

Demişti -_-

Resim

Kullanıcı avatarı
trainer656
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen trainer656 » Pzt Nis 14, 2014 5:09 pm

biliyorum demiştim ama napıyım zaten sen ordan laf yarışı başlatıyorsun seni mi susturuyum hikaye mi yazıyım bilemiyorum...trainer üç noktayı paragraf yapıcaktım da elim alışmış acelem vardı biri yüzünden :evil:
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
trainer656
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Mesajgönderen trainer656 » Cmt May 03, 2014 3:53 pm

Yarın 5.bölümü ve pokedex kısımlarını göndericem :!:
Resim