.
.
.
Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor - Pokémon Master Forumları

Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Siteye eklenen tüm haberler burada.
Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Mesajgönderen Diva » Prş Eki 05, 2017 11:16 pm

Sun & Moon oyunlarının devam oyunları olan Ultra Sun & Ultra Moon, 17 Kasım'da çıkıyor. Oyunların ilk duyurusunun yapılmasından bu yana geçen sürede çok fazla bilgi akışı yaşanmadı. Bu da ister istemez bizi bu oyunlar çok da iyi olmayacak algısına itti. Fakat yapımcılar bizi duymuş olacak ki, iki gün içinde arka arkaya yayınlanan videolarla bu algıyı tamamen tersine çevirdiler.

Önce, 4 Ekim gecesi (Türkiye saati ile) Japonya'da yayınlanan Oha Suta programında sinematik bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda Necrozma'nın diğer efsanelerle savaşı, yeni karakterler ve Ultra Space'te yeni yerler görmüştük. Görseller ve müzik gerçekten etkileyici.

Bugün de Pokemon'un Amerika resmi sayfasında yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Burada sürprizler ardı ardına geldi. Videoyu izlediğimizde nasıl ya demekten kendimizi alamıyoruz. Ultra Sun & Ultra Moon oyunları bizlere Ultra Space'in kapılarını ardına kadar açıyor. Orada dev bir insan şehri görüyoruz. Ultra Beastleri kendi mekanlarında ziyaret ediyoruz. Yeni bir takımla karşılaşıyoruz ve yeni Ub'ler ortaya çıkıyor. Hepsi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu iki video ile ilgili Pokempn Master yorumları yakında sizlerle olacak.
Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

Kullanıcı avatarı
Metafeller
Yeni Eğitmen
Yeni Eğitmen
İletişim:

Re: Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Mesajgönderen Metafeller » Cum Eki 06, 2017 11:24 am

Yeni bir jenerasyona gecmeden yeni Pokémon ve saldirilar eklenmesi ilk defa oluyor OR/AS'taki istisnai durumu saymazsak. Cok yerinde bir adim ama online ozelliklerde sikintilar olusturacaktir. Sun ve Moon icin guncelleme gelecegini sanmiyorum cunku Pokémon bu konuda hep bir adim geri durmayi tercih ediyor. Oyuna dair oyle bir altyapilari olsaydi Marshadow da guncelleme ile gelirdi saniyorum.
4012 - 7971 - 2132
Resim

Kullanıcı avatarı
Diva
Pokemon Master
Pokemon Master
İletişim:

Re: Ultra Sun & Ultra Moon Sürprizlerle Bomba Gibi Geliyor

Mesajgönderen Diva » Cmt Eki 07, 2017 7:52 pm

Resim

FC: 1822 - 3800 - 3502

“Haberler” sayfasına dön